Chicago Pneumatic Tork Ayarlı Clutch teknolojisine sahip sıkıcıları ile işletminize kalite katar.

Düz ve kabzalı modelleri yapacağınız sıkıma göre konumlandırılabilir. Clutch teknoloji sayesinde ayarlanan torka geldiğinde sıkım işlemini sonlandırır. Shut off sıkıcılardan farklı olarak burada sadece hava sarfiyatı devam etmektedir. İstenilen tork değerini sağlayarak sıkım kalitelerinizi üst düzeye yükseltir.

Rakiplerinden üstün tork hassasiyeti ile tork ayarlı özel sıkım uygulamalarınız için çözüm ortağınızdır.

2,83 Nm - 28 Nm arasında en küçük işlerinizi bile yüksek devirlerde hızlıca bitirebilirsiniz.

Uygun yedek parça fiyatları, hızlı ve kaliteli servis ile beraber düşük arıza oranı işlerinizin aksamasına engel olacaktır.

Özellikle beyaz eşya üreticileri, montajlı metal sektörü ve küçük çapta vidalama işlemi yapan endüstriyel tesisler için en uygun ürünlerden bir tanesidir.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.