Neden Chicago Pneumatic Küçük Boy Kompresörleri Seçmelisiniz?  (2.5-5.5 m3/dk)

Dar bir alanda yada sürekli hareket halinde olmanızı gerektiren bir yerde, kırıcı veya delici her tip pnömatik ekipmanı kolayca kullanabilmek için Chicago Pneumatic küçük boy kompresörler tam size göredir. İster aracınızın çeki demirine bağlayın, isterseniz de basit bir kamyonet ile dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Tüm kompresör ürünlerimiz, Red Rock kanopi tipiyle siz değerli müşterilerimize sunulur. Kompresörlerimizin dış kaplaması, metal kaplama yada sac değildir. Doğrudan ultra dayanıklı onaylı Red Rock teknolojisine sahiptir.  Red Rock teknolojisine sahip kabinlerimiz sayesinde, şantiyenizde kompresörün üzerine düşebilecek birçok şeyden kompresörünüz korunmuş olur. Ayrıca çimento lekesi, çamur lekesi veya şantiye de kompresörün üzerine dökülebilecek birçok kimyasala karşı eşsiz kabinlerimiz dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Unutmayın bu kompresörler çok hafif!

Cps 5.5’e kadar olan tüm kompresörlerimiz 750kg’ın altındadır ve sizlere ekstra maliyet olmadan bir binek araç yada kamyonet arkasında çekilebilme fırsatı sunar.

Daha hızlı servis yapabileceğiniz bir makine yok  :)

Chicago Pneumatic kompresörleri servis olanağını en mükemmel hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. 1 saatten daha kısa bir sürede kolayca servisini yapıp, filtre ve akışkanlarını değiştirebilirsiniz.

Küçük Kompresörler Nerelerde daha çok tercih ediliyor?

  • Pnömatik el aletleri ile, kırıcı veya delici her tip makinenize uyum sağlayabilir
  • Püskürtme işlerinizde
  • Beton-çimento tarzı atıkların temizlenmesinde
  • OEM Uygulamalarda
  • Yol çizgisi çizme veya yol çalışmalarında
  • Her tip yenileme, inşaat veya endüstriyel işlerde
  • Kablo iteklemede

 

Aşağıda göreceğiniz tablo ile, hangi kompresörümüzde kaç adet kırıcı çalıştırabileceğimizi görebilirsiniz.

Küçük Seyyar Dizel Kompresörlerimiz: CPS 2.0 CPS 2.5 CPS 3.0 CPS 3,5 CPS 4.5 CPS 5.0 CPS 5.5

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.