Pistonlu kompresörler

Basınçlı hava gereksiniminin düşük olduğu uygulamalarda kullanılan Chicago Pneumatic pistonlu kompresörlerin birçok kullanıcı dostu modeli vardır. Bu sayede, tüm atölye faaliyetleri ve küçük işyeri için uygundur. Seyyar, düşük veya yüksek basınçlı, gövde üzerinde veya tanka monte kompresörler, kesintili basınçlı hava taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Vidalı kompresörler

Vidalı kompresörler, sabit bir hava talebi gerekli olduğunda çözüm sağlar. Döner bir vida yapısı kullanılarak hava etkin, kararlı ve düşük maliyetli bir akışta sıkıştırılır. Sunduğumuz iki tür vardır: Sabit Devir Vidalı Kompresör ve Değişken(invertörlü) Devir Vidalı Kompresör

Chicago Pneumatic Vidalı Elektrikli Kompresörleri firmanıza değer katar. Yüksek enerji verimliliği ve kendi üretimi olan üstün teknoloji vida grubu ile rakiplerinin önüne geçmektedir. Özellikle yeni seri değişken devirli kompresörler boşta çalışma sürelerinde hiçbir markanın yapamadığı şekilde devrini %83 oranında düşürebilir. Bu kadar düşük devirde çalışan bir motor daha az enerji tüketip firmanıza daha fazla değer katacaktır.

Filtre ve Aksesuarlar

Chicago Pneumatic Filtre ve Aksesuar grupları ile istediğiniz özellikte havayı sağlayacak tüm ürünler sahiptir. Bir çok sektörde istenen farklı hava grupları için tasarlanan filtreleri ve seperatörleri sayesinde sizlere sadece istediğiniz temiz havayı sağlar. Hava içerisinde bulunan tüm yabancı maddeleri sizlerden uzak tutar.

Basınçlı hava sistemleri için hava şartlandırma alanında en son teknolojiyi sunuyoruz.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.