Işık Kuleleri (Aydınlatma Kulesi)

Chicago Pneumatic Led ve Metal Halide ışık kuleleri(aydınlatma kuleleri) ile karanlıklar aydınlığa kavuşur.

Düşük yakıt tüketimi, üstün teknoloji japon Kubato dizel motoru ile kullanıcı dostudur.
Işık kulelerimizin(aydınlatma kulelerimizin) boyutları nakliye sırasında sizleri sıkıntıya sokmayacak şekilde tasarlanmıştır.
Metal halide ve Led ışık kulelerimizin(aydınlatma kulelerimizin) dış kasası ağır hizmet kimyasalı olarak bilinen polietilen(PE) bazlı bir maddeden yapılmıştır. Bu sayede dayanıklılık, hafiflik ve her türlü hava şartlarında çalışma olanağı sağlamaktadır.
Yakıt sarfiyatı piyasadaki rakiplerine oranla çok daha düşüktür.
7,5 Mt armatür yüksekliğine kadar ulaştığından dolayı aydınlattığı alan çok daha büyüktür.

Çalışma sahaları, gece etkinlikleri ya da acil durumlara müdahale için taşınabilir bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulduğunda Chicago Pneumatic ışık kuleleri(aydınlatma kuleleri) ihtiyacınız olan çözümü sunacaktır. Metal halojenür lamba teknolojisi daha az güç gerektirir, daha fazla ışık oluşturur ve bu uygulamalar için ideal aydınlatma sağlar. Led ışık(aydınlatma) teknoloji sayesinde daha az yakıt tüketir. Ayrıca bu ürünün kendini kanıtlamış tasarımı size kolay servis, çalıştırma ve hareket olanağı sağlamaktadır ve bu sayede tam ihtiyacınız olan yeri aydınlatmak için güçlü ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

İnşaat, madencilik, petrol ve gaz endüstrisi gibi çalışma sahaları için idealdir. Aynı zamanda kamu aydınlatması, acil durumlar, spor ve diğer gece etkinlikleri için de mükemmel bir çözümdür.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.