Vidalı İnvertörlü Kompresörler

Chicago Pneumatic Vidalı İnvertörlü Kompresörler farklı model ve boyutlarda üstün kaliteli, invertör üniteli döner vidalı kompresörler sunar. Basınçlı hava gereksinimlerinize göre en uygun çözümü bulmak için kayış ve dişli seçimi yapabilirsiniz. İnvertör teknolojisi kompresörünüzün yük boşta çalıştığı sırada en düşük devirde çalışmasını sağlayarak sizlere müthiş bir ekonomi yaratır. Eğer doğru yerde doğru ürünü kullanıyorsanız yatırım maliyetinizin karşılığı en kısa sürede geri döner. 

CPVSM

Kayış kasnaklı bir kompresör, daha yüksek arıza süresi ve bakım maliyeti riskine sahiptir. Planlanmamış kayış germe ve değiştirme işlemleri, üretim kayıplarına neden olur ve kayışın servis sonrasında yanlış hizalanması riskini beraberinde getirir. Bu nedenle CPVSM, dişli kutulu güç aktarımı özelliğiyle sunulur. Değiştirmenizi gerektirecek bir kayış yoktur ve düşük işletme (servis) maliyetinin keyfini çıkarırsınız. Üstelik CPVSM, kayış kasnaklı kompresörlere kıyasla %3 daha fazla enerji verimliliği sağlar.

CPVSd

Değişken devirli kompresör ürün yelpazemize direkt akuple güç aktarım özelliğini ekleyerek basınçlı havada yeni bir standart belirledik. Tamamen değişken hızlı uygulamalara özel yeni tasarım; maksimum enerji tasarrufu, çok yüksek esneklik ve çok düşük sahip olma maliyetleri sunar. Hava tankı (35 hp'ye kadar mevcut), entegre kurutucu ve kaliteli hava sağlayıcı cihazlar sayesinde kurulumunuzu oldukça kompakt ve uygun maliyetli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Endüstriyel ihtiyaçlarınız için akıllı, yüksek verimli çözüm. CPVSd, basınçlı hava konusunda yeni bir kilometre taşı niteliğindeki yüksek verimli vidalı kompresör serimizdir.

CPVS

Dişli aktarımlı yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörler

CPVS 180 - 420 serisi, enerji maliyetini %35 azaltabilen değişken devir teknolojisine sahip, son derece güvenilir, dişli aktarımlı yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerden oluşur. Bu kompresörler, son derece kullanıcı dostu olmanın yanı sıra, en düşük çalıştırma maliyetini ve en yüksek çalışma süresini garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Tüm Vidalı İnvertörlü Kompresörlerimiz ile ilgili genel özellikler aşağıdadır.

Düşük gürültü seviyeleri

Yeni elementlerin her ikisi de (direkt akuple), derin ses yalıtımı ile bir arada kullanıldığında çok düşük bir ses seviyesi sağlar.

Kolay ve hızlı bakım

Tüm servis parçalarının ön panelin yakınına yerleştirilmesi sayesinde hızlı ve kolay servis imkanı tanır.

Akıllı izleme ve kontrol

Benzersiz ES4000 kontrol ünitesi, enerji tasarrufu için özel olarak programlanmıştır (Daha gelişmiş ES4000 Advanced opsiyonu mevcuttur).

Yüksek enerji tasarrufu

Yeni nesil elementler, yeni invertörler ve yüksek verimli güç aktarımı ile bir araya geldiği için yüksek esneklik ve verimlilik sağlar.

Enerji maliyetini azaltma ve sürdürülebilirlik

IE3 motorları veya Değişken Hız teknolojisi sayesinde, doğrudan güç aktarımlı şanzıman tasarımı ile birlikte %35'e kadar enerji tasarrufu ve kompresör kullanım ömrü maliyetinde ortalama %25'e kadar azalma sağlar. Optimum verimlilik, yağlama, soğutma ve uzun servis aralıkları

Basit kurulum

Büyük boyutlu entegre kurutucular sayesinde kompakt ve hepsi bir arada sistem. Özel kurulum gerekmez

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.