Chicago Pneumatic Cırcırlı Sıkıcılar ergonomi ve dayanıklılık açısından öne çıkıyor. 5-122 Nm aralığındaki tork değerlerini rahatça sağlayabiliyor. 

Tasarım harikası dış gövde ve dayanımı yüksek malzemeden yapılan 3 farklı kare soketiyle farklı bir ürüne ihtiyacınızı en aza indirgiyor. 

Ürün 5-35 Nm aralığında 1/4" lik kare soket, 5-122 Nm aralığında 3/8" lik kare soket ve son olarak 13-122 Nm aralığında 1/2" lik kare soket ile karşımıza çıkıyor.

En dar alanlarda bile sıkım imkanı sağlayan güçlü bir somun sıkma ürününü kim istemez ki

Genellikle araç servisleri ve otomotiv sektöründe kullanılmakta olan ürünümüz arıza oranı çok düşük olduğundan dolayıdır ki çok fazla satılmaktadır.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.