Filtre ve Aksesuarlar

Chicago Pneumatic Filtre ve Aksesuarları ile basınçlı hava sistemleri için hava şartlandırma alanında en son teknolojiyi sunuyoruz.

CPX Kurutucu Serisi

Güvenilir, kuru ve temiz basınçlı hava kaynağı

Kompresöre atmosferden çekilen hava her zaman nem içerir. Sıkıştırma işlemi sırasında, bu nem yoğuşur ve hava hattınız ile ekipmanınızda ciddi hasara neden olabilir. CPX Kurutucu serisi ile soğutucu gazlı kurutucularımız bu sorunu çözmek için geliştirilmiştir. Yoğuşmuş suyu güvenilir bir şekilde gidererek tamamen kuru basınçlı hava ve +3°C'ye kadar çiğlenme noktası sağlar.

Hızlı kurulum

Hafif ve kompakt tasarım hiçbir özel ekipman gerektirmez.

Bakım maliyeti düşük

Basitleştirilmiş bakım, servis maliyetlerinizi en aza indirmenize yardımcı olur.

Gelişmiş kontrol

Elektronik kontrol ünitesi, soğutucu gazlı kurutucuların durumu ve çiğlenme noktası göstergesi hakkında ilgili tüm teknik bilgileri gösterir.

Hat Filtreleri

ISO standardına uygun saf basınçlı hava

Uygulamaya bağlı olarak belirli kalitede hava gereklidir. 720 ila 40.500 l/dk aralığında performans sunan, 3 ila 0,01 mikrometre filtrasyon sınıfı, ISO 8573 ve ISO 12500 uyarınca gerekli hava kalitesini sağlamaya yetkin filtreler sunarız.

C-filtre serisi

Katı parçacıkları, sıvı su ve yağ aerosolü gideren, yüksek verimli birleşik filtreler. Toplam Kütle Verimliliği: %99,9. Optimum filtrasyon için C filtresinden önce her zaman bir G filtresi olmalıdır.

D-filtre serisi

Toz koruması için yüksek verimli parçacık filtreleri. Sayım Verimliliği: En Çok Nüfuz Eden Parçacık Büyüklüğünde (MPPS = 0,06 mikron) %99,97. D filtresinden önce her zaman bir S filtresi olmalıdır; genellikte soğutmalı kurutucudan sonra yerleştirilir.

G-filtre serisi

Katı parçacıkları, sıvı su ve yağ aerosolü gideren, genel amaçlı koruma için birleşik filtreler. Toplam Kütle Verimliliği: %99. Optimum filtrasyon için G filtresinden önce her zaman bir su separatörü olmalıdır.

P-filtre serisi

Birleşik ve parçacık genel amaçlı ön filtre. Katı parçacıkları, toz, sıvı ve yağ aerosolü giderir. Toplam Kütle Verimliliği: %90.

S-filtre serisi

Toz koruması için parçacık filtreleri. Sayım verimliliği: En çok nüfuz eden parçacık büyüklüğünde (MPPS = 0,1 mikron) %99,81.S filtresinden önce her zaman bir kurutucu olmalıdır.

V-filtre serisi

0,003 mg/m³ (0,003 ppm) maksimum kalan yağ içeriğiyle yağ buharını ve hidrokarbon kokularını gideren aktif karbon filtresi. 1000 saat kullanım ömrü.

Yağ-Su Separatörleri

Doğru boyutta separatör ile daha uzun ekipman kullanım ömrü

Basınçlı hava sisteminizin kapasitesine bağlı olarak, üç CPP 21-1140 serisinden birini seçebilirsiniz; üçü de oldukça güvenilir, kullanımı kolay ve son derece etkilidir. Bu seriler ekipmanınızın kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatır ve çevreyi korur.

Kondens Tahliyeleri

Kondens yönetimi

Otomatik kondens tahliyesi, basınçlı hava ağınızdan kondensi giderir. Hava dağıtım sisteminizde tahrip edici aşınma riskini büyük oranda azaltır; bu noktada manuel olarak zaman ayarlı kondens boşaltımı yapmaktan bahsetmeye gerek bile yoktur.

Hava Tankları

Kaliteden ödün vermeden çeşitlilik ve esneklik

100'den 5000 litreye kadar dikey hava tanklarımız mevcuttur.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.