Chicago Pneumatic yüksek performans ve dayınıklı inşaat ekipmanları ile iş gücünüzü artırarak yükünüzü hafifletiyor. Pnömatik, Hidrolik ve Benzinli ürünleri ile şantiyelerinizde gerekli tüm şartlarda sizlere hizmet ediyor.

Pnömatik ürünleri ile yüksek performans ve dayanıklılık sağlarken Hidrolik ve Benzinli ürünleri ile de yüksek performansın yanı sıra mobilite de sağlamaktadır.

En küçük ticari araçlarla bile taşınabilirlik sunan Hidrolik ürünlerimiz performans ve güvenlik açısından tüm şartları sağlamaktadır.

Ağır iş makinalarının ulaşamadığı yerlerde yapacağınız işler için Benzinli ürünlerimizi sırtınıza alıp tüm işini görebilirsiniz.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.