Vidalı Sabit Devirli Kompresörler

Sabit hava akışı gerekli olduğunda döner vida yapısına sahip kompresörler tercih edilir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun tüm çözümleri bulmak için her boyutta dişli ve kayış tahrikli makineler arasında seçim yapabilirsiniz. Yatırım maliyetlerinizi kara çevirebileceğiniz en büyük odak noktasıdır.

CPM 3-20HP Vidalı Kompresörler

Kullanımı kolay, verimli ve güvenli olan CPM serisi vidalı kompresörler, servisler veya hafif endüstriyel uygulamalar için idealdir. Yüksek performans için özel olarak tasarlanmıştır. Lastik servisleri, boyahaneler, araç servisleri veya tamirhanelerin basınçlı hava taleplerini kusursuz bir şekilde karşılar. CPM, kompakt bir pakette kapsamlı bir çözümdür. 

CPBg 20-35 HP Vidalı Kompresörler

Chicago Pneumatic, yeni CPBg 20-35 serisiyle yüksek verimlilik, düşük gürültü seviyesi ve olağanüstü güvenilirlikte yeni bir standart belirliyor. Bu üniteler yeni bir element, yüksek performanslı dişli kutusu ve yüksek verimli motorlarla birlikte sunulur. Çok çeşitli seçenekler CPBg'nizi kolayca özelleştirmenize olanak tanırken benzersiz tasarımı; kullanıcı dostu olma, güvenilirlik ve kullanım ömrü açısından ihtiyaçlarınızı karşılar. Tüm bu özellikleriyle yüksek enerji verimliliği ve zorlu çalışma koşulları için ideal vidalı kompresördür.

CPBg 30-50 HP Vidalı Kompresörler

CPBg serisi, çok verimli ve sürdürülebilir yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerdir. IE3 motorlar ve dişli aktarımlı tasarım sayesinde, enerji ve sahip olma maliyetini önemli oranda düşürür.

CPCM 40-60 HP Vidalı Kompresörler

Kayış kasnaklı bir kompresör, daha yüksek arıza süresi ve bakım maliyeti riskine sahiptir. Planlanmamış kayış germe ve değiştirme işlemleri, üretim kayıplarına neden olur ve kayışın servis sonrasında yanlış hizalanması riskini beraberinde getirir. Bu nedenle CPCM, dişli kutulu güç aktarımı özelliğiyle sunulur. Değiştirmenizi gerektirecek bir kayış yoktur ve düşük işletme (servis) maliyetinin keyfini çıkarırsınız. Üstelik CPCM, kayış kasnaklı kompresörlere kıyasla %3 daha fazla enerji verimliliği sağlar.

Tüm Sabit Devirli Vidalı Kompresörlerimiz ile ilgili genel özellikler aşağıdadır.

  • Basit kurulum
  • Güvenli çalışma
  • Yüksek performans
  • Küçük boyut
  • Dayanıklılık
  • Düşük gürültü
  • Akıllı izleme ve kontrol(ES4000 Kontrol paneli)
  • Kolay ve hızlı bakım

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.