Neden Chicago Pneumatic Orta Boy Kompresörleri Seçmelisiniz? (7-12 m3/dk)

Birden fazla iş için kullanacağınız basınçlı hava uygulamalarında, yüksek verimlilik, esnek kabin yapısı, kolayca çekilebilir yapısı, birden fazla işte rahatça çalışma olanağı sunmasının yanı sıra, uygun fiyat ve düşük yakıt tüketimi ile adeta bütçe dostudur.

Tüm segmentlerde ki kompresörlerimiz olduğu gibi, orta büyüklükte ki kompresörlerimiz de birçok önemli eşsiz teknoloji ve patentli teknolojiye sahiptir.

Kompakt ve sağlam yapısıyla piyasadaki alternatiflerinden sıyrılan bu kompresörlerimizde özellikle aşağıda ki işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

  • Beton veya Çimento püskürtme
  • Sondaj suyunun püskürtülmesi
  • Her Tip Zemin mühendisliği çalışmalarında
  • Kırıcı veya delici pnömatik el aleti kullanımlarında
  • Yüksek basınç ile taş veya benzeri malzeme çıkarmada
  • Kablo itekleme veya üflemede

Sizler temel uygulamanıza uygun kompresörleri seçtikten sonra Chicago Pneumatic e ait olan eşsiz Pace Teknolojisi ile, makine akışını kendine göre düzenlerken kontrol ünitesinde ki basıncı elektronik olarak tanımlayabilirsiniz.

Aşağıda göreceğiniz tablo ile, hangi kompresörümüzde kaç adet kırıcı çalıştırabileceğimizi görebilirsiniz.

Orta Seyyar Dizel Kompresörlerimiz: CPS 7.0 CPS 11 CPS 11-12

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.