Elektrikli Seyyar Kompresörler

Siz hiç endüstriyel tesislerin yıldızının, sahalara-şantiyelere indiğine şahit oldunuz mu?

%100 elektrikli seyyar kompresörlerimiz ile çevre dostu olmamızın yanı sıra, gürültüsüz elektrikli motorlarımız sayesinde şantiyelerimizde artık elektrikli kompresör konforunu yaşayabilirsiniz.

Çevre dostu ve sıfır emisyon!

Doğaya ve canlıya dost motorumuz sayesinde, tünellerde veya her tip kapalı alan çalışmalarınızda ki seyyar kompresör ihtiyacınızı seyyar elektrikli kompresörlerimiz ile çözebilirsiniz. Bu elektrikli kompresörleri taşıması çok kolay!

Düşük gürültü seviyesi!

Elektrikli seyyar kompresörlerimizde dizel motor bulunmadığından, normal dizel seyyar kompresöre göre çok daha az gürültüye sebep olur.

Kompakt Büyük Güçlü İşlevsel!

Elektrikli seyyar kompresörlerimizde bulunan tek modelimiz ile bir çok işi yapabilirsiniz.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.