Chicago Pneumatic Seyyar Kompresörler isteğe bağlı olarak birçok mve basınç çeşitleri ile sadece ihtiyacınız olan havayı sizlere sunarak yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Sağlamlığı ve tasarımıyla iş gücünüzü hafifletecektir. 

Üstün Japon Teknoloji ile donatılmış Kubato marka motoru sayesinde düşük bakım maliyeti, uzun ömürlü mekanik aksam ve yakıt tasarrufu sağlar.

Mükemmel tasarımı ile bakım süreçlerinizi minimuma indirmektedir. En zor değişebilecek yedek parçalara bile kolayca ulaşım sağlanır.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.