Chicago Pneumatic Hava Motorları üretimde hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz her noktada yardımınıza koşar.

Hava motorlarının ağır hizmet özellikleri sürdürülebilir kullanımı artırır.

Hava motorları serisi çeşitli endüstriyel ortamlarda çok yönlü çözümler sunar.

Chicago Pneumatic Hava Motorları uzun süreli verimlilik sunar

Chicago Pneumatic sektörde en çok modele sahiptir. 3 farklı kategoride ve toplamda 133 ürün çeşidi ile her işin uzmanı ürünler üretmektedir.

Standart Hava Motorları

Chicago Pneumatic Standart Hava Motorları herhangi bir ekstra özellik istenmediği takdirde kullanılan motor tipleridir. Spesifik bir özelliği olmayan her işinize kolayca adapte edebileceğiniz bu ürünler sağlamlığı ve tasarımı ile kullanıcıları cezbetmektedir. 

Paslanmaz Hava Motorları

Chicago Pneumatic Paslanmaz Hava Motorları özellikle nem, buhar ve genleşme yaşanan tüm alanlarda etkili bir çözüm sunar. 

Düşük Devirli Hava Motorları

Chicago Pneumatic Düşük Devirli Hava Motorları özellikle yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı alanlarda ciddi oranda iş güvenliği sağlamaktadır.

Tüm Hava Motorları ile ilgili ortak özellikler aşağıdaki gibidir.

Kanat ve bıçak için düşük sürtünmeli tasarım,
Yağlama gerektirmeyen tasarım,
Durma momenti torkunu süresiz olarak sürdürecek tasarım,
Hafif ve kompakt dişli sistemi,
Uzun ve ince tasarım,
Montajı kolaylaştırmak için özel aksesuarlar,
Bölge 2 Atex sertifikası,
Düşük hava tüketimi tasarımı,
Güçlü başlangıç torku,
Paslanmaz gövde (kimyasal direnç),

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.