Chicago Pneumatic Vurmalı El Aletleri ile birçok işinizi rahatça bitirebilirsiniz. Sektöründe dayanıklılığı, ürün çeşitliliği ve ergonomik tasarımlarıyla bilinen birçok ürünün mucididir. Toplamda 96 farklı model ile hizmetinizdeyiz.

Gravür Kalemleri

Chicago Pneumatic Gravür kalemleri ile hem markalama hem de küçük ve dar alanları taşlayabilirsiniz. Toplamda 3 farklı model ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek Kaliteli bileşenleri sayesinde uzun ömürlüdür.
Kullanımı kolay ve konforludur.
Metal, plastik, seramik ve cam gibi farklı malzemeler ve çeşitli uygulamalar için güç seviyesi ayarlanabilir.
Sektördeki en dayanıklı üründür.

Perçin Çekiçleri

Chicago Pneumatic Perçin Çekiçleri özellikle Havacılık sektöründe perçin söküm işlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak amacıyla piyasaya sunulmuştur. Toplamda 7 farklı model ile hizmetinizdeyiz.

Verimli ve Güçlüdür.
Hafif ve rahat tutuşa sahiptir.
Hareketli tetikle sayesinde mükemmel kontrol sağlar.

Dökümcü Tokmakları

Chicago Pneumatic Dökümcü Tokmakları güçlü fakat bir o kadarda hafifliği ile dökümhanelere özel çözümler sunmaktadır. Toplamda 14 farklı model ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek verimlilik
Isıl işlem görmüş parçalar sayesinde gelişmiş dayanıklılık
Konforlu kullanım ve yüksek performans

İğneli Kazıyıcılar

Chicago Pneumatic İğneli Kazıyıcılar ile temizlenmeyecek paslı yüzey, beton artıklı yüzey kalmayacaktır. Toplamda 16 farklı model ile tüm yüzey ve işlemler için uygun ürünler bulunmaktadır.

Ulaşılması zor alanlar için mükemmel erişilebilirlik sağlar.
Tek elle kullanım için uygun ergonomiye sahiptir.
Ayarlanabilir ön boru, daha uzun iğne ömrü sağlar.
Tüm endüstriyel bakım ve üretim uygulamaları için mükemmel dayanıklılık

Uzun Pasolu Kazıyıcı

Chicago Pneumatic Uzun Pasolu Kazıyıcı talaş kaldırma, kazıma ve yeniden boyutlandırma işlemlerinde iş ortağınız. Toplamda 6 farklı model ile ihtiyacınız olan herşey elinizin altındadır.

Düşük hava sarfiyatı ve yüksek verimlilik sağlar.
Talaş kaldırma, kazıma ve yeniden boyutlandırma işlemlerinde ideal bir üründür.

Yüzey Temizleme Çekici

Chicago Pneumatic Yüzey Temizleme Çekiçleri ile pürüzsüz bir görünüm sağlanabilir. Toplamda 31 farklı ürün ile tüm yüzeyler için uygundur.

Düşük vibrasyon seviyesi sağlığınız için önemlidir.
Uzun çalışma saatleri için ideal bir üründür.
Ergonomik açıdan tek elle kullanıma uygundur.

Çekiçler

Chicago Pneumatic Çekiçler yüzey temizleme çekiçlerinin aksine ağır işleriniz için en uygun çözümlerdir. Toplamda 17 farklı ürün ile en zor işlerinizde yardımcıdır.

Güç ve hassasiyet
Esnek çalışma pozisyonları
Derin kesme, cıvata perçinleme ve ağır görev uygulamaları için ideal alet

Piston Tip Kazıyıcı

Chicago Pneumatic Piston Tip Kazıyıcı ile tüm yüzeylerinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Toplamda 2 farklı üründen oluşan bu grupta yeteri kadar işlem yapılabilir.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.