Chicago Pneumatic Zımpara Motorları her yüzeye ve malzemeye özel ürün seçenekleri sunar.

Döner Zımpara Motorları

Chicago Pneumatic Döner Zımpara Motorları olarak piyasaki tüm markalardan fazla çap ve güce sahiptir. 

50 mm pad çapı ve 0,4 Hp(Beygir Gücü) ile 230 mm pad çapı ve 2,8 Hp(Beygir Gücü) kadar 25 farklı ürün çeşidiyle sektörde lider konumdadır. 

Rakiplerine göre malzeme kaldırma yönünden en iyi markadır.

Chicago Pneumatic ultra güçlü ve dayanıklı patentli Governed motor seçeneği ile rakiplerine fark atmaktadır.

Döküm, Metal, Otomotiv, Marine, Çelik sektörlerinde ülkemizde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Yörüngesel(Orbital) Zımpara Motorları

Chicago Pneumatic Yörengesel(Orbital) Zımpara Motorları olarak fiyat, performans ve kullanıcı dostu ürünleriyle bir çok çeşit sunmaktadır.

Orbital zımpara ürünlerinde en çok aranan özellikler olarak vibrasyon ve dış gürültü oranı çok önemlidir. Yine Chicago Pneumatic tarafından geliştirilen yağ içerisinde çalışan hava motoru teknolojisi sayesinde düşük vibrasyon ve çok düşük dış gürültü değerleri alınmıştır. Bu değerlere göre en yüksek malzeme kaldırma ve en hızlı pürüzsüz yüzey işlemleri yine Chicago Pneumatic tarafından yapılmaktadır.

Kemer Zımpara Motorları

Chicago Pneumatic Kemer Zımpara Motorları ile artık ulaşılamayacak hiçbir alan kalmayacak.

Kıvrak ve ergonomik ürün modelleriyle işinizi çok hafifletecektir.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.