Chicago Pneumatic hava enerjisi ile çalışan tüm aletler için uygun hava şartlarını sağlayabilecek aksesuarlar öneriyor.

Bu aksesuarların bir çoğu havalı el aletinizi korumak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla kullanılıyor. Yukarıda resimde de göründüğü gibi havalı el aletlerini bu şekilde kullanmak uzun ömür, iş güvenliği, ergonomi ve ekonomik olabilir. 

Günümüzde hava en pahalı enerjilerden bir tanesidir. Bir çok aşamadan geçerek üretilen havanın ciddi bir maliyeti olduğundan dolayı kaçakların en aza indirgenmesi gerekmektedir. 

Bir hava hattında bulunan kaçağın iki zararı olur. Birincisi hava çok pahalı bir enerji türü olduğu için maliyet, ikinci olarakta yüksek verim almak için satın aldığınız bir ürünün hava kaçağından dolayı düşük performanslı çalışmasıdır.

Havalı el aletlerini uygun hortum kalınlığı, uygun kaplin ve uygun tesisat ile kullanmak çok önemlidir.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.