Chicago Pneumatic Taşlama Motorları tüm yüzeylerde üstün performans ve dayanıklılık ile müşterilere muhteşem bir taşlama deneyimi yaşatıyor.

Farklı taşlar için pad çapları ve uçlar için kolet çapları bulunmaktadır.

50 mm pad çapı ve 0,4 Hp(Beygir Gücü) ile 230 mm pad çapı ve 2,8 Hp(Beygir Gücü) kadar 54 farklı ürün çeşidiyle sektörde lider konumdadır. 

1/8" 3 mm ve 1/4" 6 mm kolet çapları ile farklı alanlarda farklı uçlar için metal işleme yeteneği sağlıyor.

Hemen hemen her alanda kullanılan taşlama ürün gamı ile ilgili olarak ülkemizde çok farklı marka ve modeller bulunmasına karşın işini seven, işine özen gösteren ve kaliteye önem veren tüm firmaların tercih ettiği bir marka olmak gurur vericidir.

Chicago Pneumatic olarak önceliğimiz sizlerin ürettiği ürünlerin kalitesinin artmasını sağlamaktır. Bunu yaparken maliyet açısından firmanızı zor duruma düşürmek istemediğimiz bir olaydır. 

İddaa ediyoruz ki belki farklı markalardan satın almış olduğunuz ürün daha ucuz olabilir. Marka olarak en ucuz olmak gibi bir hedefimiz bulunmamaktadır. Fakat işçilik saat ücreti olarak bir ürünün işlenmesinde firmanızı kara geçiren en büyük etkenlerden birisi olabiliriz.

Çünkü bir ürün üretilirken maliyeti düşürmeniz için tek kaçabileceğiniz noktanın sarf malzeme kullanımı olduğunu biliyoruz. Biz size en ucuz ürünü sunmuyor olabiliriz. Fakat kullandığınız sarf malzemeyi daha verimli kullanarak ve işçilik saat ücretinizi düşürerek ürününüzün maliyetini düşürebiliriz.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.