Chicago Pneumatic 0-600 Nm arası darbeli sıkıcıları düşük newton değerlerinde ergonomik ve kompakt yapısı sayesinde sizlere avantaj sağlar. 17 farklı model ile her işe uygun seçenekler yaratır.

Endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış güçlü, hafif ve uzun ömürlü 3/8" kare soketlidir.

Mükemmel denge ve güç için benzersiz yön değiştirme teknolojisine sahiptir.

Rakiplere göre daha kompakt, rakiplere göre daha hafif, rakiplere göre daha güçlü ve rakiplere göre daha uzun ömürlüdür.

Genel bakım uygulamalarında yumuşak sıkım için uygundur.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.